DIRTY BIT FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το Dirtybit σας ευχεται
  
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Απρίλιος 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Εορτολόγιο
Dirtybit radio


Λεσβία λόγω θανάτου!

Πήγαινε κάτω

Λεσβία λόγω θανάτου! Empty Λεσβία λόγω θανάτου!

Δημοσίευση από zalos 12th Ιούνιος 2010, 12:41 am

Ο θάνατος του πολυαγαπημένου της συζύγου της έχει στοιχίσει τόσο πολύ ώστε να φτάσει στο σημείο να γίνει λεσβία! Τουλάχιστον αυτό υποστηρίζει η ίδια η μητέρα της στα ΜΜΕ.

Λεσβία λόγω θανάτου! Lesv

Η Βρετανίδα Κόριν Φόρσαου η οποία είχε πάρει μέρος στο Big Brother έγινε λεσβία, μετά τον τραγικό θάνατο του συζύγου της.

Την αποκάλυψη στα βρετανικά μέσα την έκανε η ίδια της η μάνα η οποία ανέφερε ότι μετά τον θάνατο του συζύγου της η 29χρονη κόρη της νιώθει ότι δεν την καταλαβαίνει κανένας άνδρας και γι’ αυτό τον λόγο έγινε λεσβία.

Έχουν περάσει τρία χρόνια από τι στιγμή που το ερωτευμένο ζευγάρι παντρεύτηκε σε μια ηλιόλουστη παραλία στη Τζαμάικα. Ο γάμος τους ήταν παραμυθένιος αλλά μια μέρα μετά από ένα τροχαίο ατύχημα σκοτώθηκε ο σύζυγός της ο Άλεξ.

Ο Άλεξ πέθανε ακαριαία ενώ οδηγούσε όταν ένα φορτηγό ντελαπάρισε και έπεσε πάνω του. Σήμερα όπως δηλώνει η Σάντρα μητέρα της Κορίν:
"Η κόρη μου δεν έχει συνέλθει από το θάνατο του άνδρα της. Τον αγαπούσε πολύ. Είναι μια μεγάλη απώλεια για την Κορίν".

Η Κορίν είχε σχέση πέντε χρόνια με τον Άλεξ πριν παντρευτούν στη Τζαμάικα. Είχαν γνωριστεί σε μια παμπ και ο έρωτάς τους ήταν κεραυνοβόλος.
Σήμερα όλοι οι άνδρες την έχουν απογοητεύσει. Βρίσκει μόνο αγάπη από τις γυναίκες και έτσι επέλεξε να γίνει λεσβία.
zalos
zalos
the DirtyBit man
the DirtyBit man

Αριθμός μηνυμάτων : 845
Points : 1000045919
Reputation : 228
Join date : 22/10/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : HELLAS

http://www.internet-survivor.webs.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης