DIRTY BIT FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το Dirtybit σας ευχεται
  
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Απρίλιος 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Εορτολόγιο
Dirtybit radio


Καίει τον Γκίμπσον

Πήγαινε κάτω

Καίει τον Γκίμπσον  Empty Καίει τον Γκίμπσον

Δημοσίευση από zalos 2nd Ιούλιος 2010, 1:32 am

Ρατσιστικά σχόλια φέρεται να έχει κάνει ο γνωστός ηθοποιούς Μελ Γκίμπσον σε καυγά με την εν διαστάσει σύζυγό του Οκσάνα. Τον είχε ηχογραφήσει και έδωσε το υλικό στις εφημερίδες.


Καίει τον Γκίμπσον  Grigorieva+copy


Ο πόλεμος του Μελ Γκίμπσον και της Oκσάνα , μητέρας της 9 μηνών κόρης τους δε θα τελειώσει έτσι εύκολα. Οι φήμες που ήθελαν τον διάσημο ηθοποιό να ήταν εξαιρετικά βίαιος μαζί της κατά τη διάρκεια του γάμου τους, επιβεβαιώνεται με νέα ηχητικά ντοκουμέντα που έδωσε η Oκσάνα σε εφημερίδες και τα οποία φανερώνουν τις σκοτεινές πτυχές του χαρακτήρα τους.

Σε κάποιο από αυτά ακούγεται να λέει "Έτσι όπως ντύνεσαι θα σε βιάσουν αράπηδες", ενώ σε ένα άλλο λέει ότι θα βάλει φωτιά και θα κάψει το σπίτι τους.

Επίσης, εμφανώς τσαντισμένος ακούγεται να λέει "Γιατί μου φέρεσαι σαν που*** από τη στιγμή που είμαι κάλος μαζί σου" και συνεχίζει λέγοντας "είσαι μια πόρνη, μια ψεύτικη"

Καίει τον Γκίμπσον  Mel

Ο λόγος του χωρισμού μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει γνωστός, ωστόσο η 40χρονη έκανε ασφαλιστικά μέτρα εναντίον του 54χρονου ηθοποιού την προηγούμενη εβδομάδα και παρόλο που οι λεπτομέρειες κρατούνται ως επτασφράγιστο μυστικό, φίλοι της Ρωσίδας τραγουδίστριας, λένε πως κινήθηκε νομικά, για να προστατεύσει τον εαυτό της.

Κάποιος φίλος της δήλωσε στο TMZ "Προσπάθησε να προστατεύσει το μωρό σε ένα βίαιο ξέσπασμα του Mελ και τη χτύπησε στο πρόσωπο δύο φορές, της έσπασε τα δόντια και εκείνη έπαθε διάσειση. Όλα βέβαια θα βγουν στο φως στο δικαστήριο".

Όσον αφορά της υποχρεώσεις του, σύμφωνα με τα όσα ισχυρίζεται η 40χρονη, ο ηθοποιός δεν της δίνει καθόλου λεφτά και εκείνη αναγκάζεται να ζει με δανεικά και πιστωτικές κάρτες.

Καίει τον Γκίμπσον  Logo
zalos
zalos
the DirtyBit man
the DirtyBit man

Αριθμός μηνυμάτων : 845
Points : 1000045919
Reputation : 228
Join date : 22/10/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : HELLAS

http://www.internet-survivor.webs.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης