DIRTY BIT FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το Dirtybit σας ευχεται
  
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Απρίλιος 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Εορτολόγιο
Dirtybit radio


Καφετέριες...

Πήγαινε κάτω

Καφετέριες... Empty Καφετέριες...

Δημοσίευση από zalos 10th Μάρτιος 2010, 3:17 am

Καφετέριες & εστιατόρια....

Ab Fab
λίγο μετά την αποθέωση και την μαρίνα… καφετέρια και καναπέδες…. Ωραίο κόσμο και μουσική…

Art Cafe
Διεύθυνση: Παρ. Ρ. Φεραίου 96 απέναντι από το Society (Beer society πιο παλιά) πολύ ωραία διακόσμηση... μικρό και πάντα γεμάτο (για κάποιο λόγο σχεδόν πάντα βρίσκω να κάτσω). Το βράδυ γίνεται μπαράκι. Πολύ καλή μουσική.. παλιά rock και καλά ποτά… σφηνάκι angeliko (λικερ με γεύση φουντούκι) και φοβερή sagria

Aroma (Άρωμα)
Διεύθυνση: Γεροκωστοπούλου 53
Τηλέφωνο: 2610 620.855
Χροοονιαααα απέναντι από το club di Oggy… 3 όροφοι… χμ… 4 μαζί με έναν ενδιάμεσο που έχει μόνο 3-4 τραπεζάκια.. καλή μουσικούλα φοβερή ζεστή σοκολάτα και ωραίες κοπέλες

Blue Monday
Διεύθυνση: Ραδινού 8 , Πεζόδρομος
Τηλέφωνο: 2610 277716
Χμ… εδώ πας για μπυρούλα εγώ τουλάχιστον.. η όλη διακόσμηση και η μουσική σε πάει αλλού… καμία σχέση με τρεντοκατάσταση… καλή φάση!!!

Bara-rara
Υψ. Αλωνίων 24
Τηλ. 2610-335999
Δίπλα από το Mangiare (τα καλύτερα πλέον σαντουϊτς… πριν από αυτό κλασσικά όλοι Tweety) bara-rara λοιπόν… Mangiare – Glamour και στην συνέχεια είναι το Bara-rara… πολύ καλό και αυτό.. μαζέυει ωραίο κόσμο καλή μουσική. Έχει πολλά ήδη μπύρας και επίσης και καλό φαγητό! Το Glamour είχε πολύ κίνηση πέρσυ και έπαιζε και καλή μουσική (mainstream) όπως και μάζευε και καλό κόσμο.. φέτος μεταφέρθηκαν δίπλα.. και το Glamour πλέον για καφέ το μεσημέρι

Cascol
Διεύθυνση: Γεροκωστοπούλου 48
Τηλέφωνο: 2610-274.996
ΠΟΛΥ ωραίο..disco party διαφορα.. αλλά μάλλον έχει κλείσει.. πέρσι κάπου χάθηκε… φέτος νομίζω έχει κλείσει.. οπότε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε….

Cartel (έχει και παιχνιδάκια...)
Διεύθυνση: Καραισκάκη 118
Τηλέφωνο: 2610-625.716
Ε ναι αυτό είναι καφετέρια! Ααχχχ προχτές ήπια ένα νες…. Έχει και ωραίες μεγάλες απλές και λιτές κούπες.. ότι πρέπει.. μπόλικα παιχνίδια και φοιτητοκατάσταση

Dasilio (Δασύλλιο) (θέλει αυτοκίνητο αλλά έχει τρομερή θέα...όλη την Πάτρα πιάτο...)
Διεύθυνση: Δασύλλιο Πατρών
Τηλέφωνο: 2610 622.135
Έ όχι και όλη η Πάτρα πιάτο.. πρέπει να πας πιο ψηλά… χιχιχιχι πολύ ωραία είναι αλλά σε ξενερώνει το service… να πω ότι παρέα 10 άτομα και φύγαμε χωρίς να παραγγείλουμε καν…

Eντός
Διεύθυνση: Αγ. Νικολάου 25
Τηλέφωνο: 2610 278378
μια από τις αγαπημένες μου καφετέριες.. φέρνει και κάτι θεϊκά τρουφάκια από καρύδα.. όλα τα λεφτά λέμε.. και πολύ καλό fredo.. Το βράδυ γίνεται μπαράκι με πολύ καλή μουσική και αυτό και οι μπαρman είναι γαμω τα παιδιά! Τώρα που τοι θυμήθηκα είχα πιει ένα σφηνάκι με σοκολάτα και ήταν ΘΕΪΚΟ…. Χμ.. πρέπει να θυμηθώ να ρωτήσω τι ήταν.. δε μου είχε πει τότε…

Flo Cafe
Τηλέφωνο: 2610 620255, 2610 361998
Διεύθυνση: Αγ. Νικολάου 17 και άλλο ένα πλέον στην Ραδινού και ακόμα ένα στο Veso Mare.. δεν έχω κάτι να πω… παντού ίδια είναι…

Haagen Dazs
Διεύθυνση: Αγ. Νικολάου 8 & Ποσειδώνος 25,Ρίο
Τηλέφωνο: 2610 620.029, 995.701
αχχχχχ 12 ? βάφλα σας λέει τίποτα.. εμένα ΠΟΛΛΑ…

Kοκορίκο (Εστιατόριο – Μπαρ)
Διεύθυνση: Αλ. Υψηλάντου 166
Τηλέφωνο: 2610 226076
πολύ καλό και αυτό… αλλά μεταφέρθηκε και αυτό… είναι πλέον εκεί που ήταν το παλιό ΝΕΟΝ.. ναι μεταφέρθηκε και το ΝΕΟΝ (καφετέρια με παιχνίδια ).. το παλιό ήταν πολύ καλύτερο.. αλλά και αυτό κάτι πάει να πει.. δε με ενθουσίασε…

Lagios (Λάγιος)
Διεύθυνση: Μαρίνα
Τηλέφωνο: 2610-433.111
Το πρώτο στην μαρίνα που άνοιξε… έχει και φαγητό.. αστακούς και τα σχετικά… αλλα εγώ δεν… καλό αλλά μπααα

La Veghera

Διεύθυνση: Γεροκωστοπούλου 55
Τηλέφωνο: 2610-279.969
καφετέρια το πρωί απόγευμα μπαράκι το βράδυ… από τα λίγα που λειτουργούν και καλοκαίρι.. επίσης πολύ καλό κόσμο και μουσική… όχι mainstream…

Libido
Veso Mare…μικρό.. νωρίς για καφέ και μετά για ποτό.. το καλοκαίρι έχει και roof bar και είναι όλα τα λεφτά.. εκεί στο ηλιοβασίλεμα…

Magnifico
Διεύθυνση: Μ. Αλεξάνδρου 1, Ρίο
Τηλέφωνο: 2610-995.097
ότι και να πω είναι λίγο… δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο .. έχει ωραίο ζεστό κλίμα… (ατμόσφαιρα) ανοιχτό χειμώνα καλοκαίρι δίπλα στην θάλασσα και τώρα η γέφυρα μπροστά του… τις φωτογραφίες που έχω βάλει από την γέφυρα εκεί της τράβηξα…

O bar
Veso Mare… καφετέρια και μπαράκι χαλαρό το βράδυ… μέσα να πω ότι έχει και ενυδρεία χιχιχι.. είναι ένας μικρός καρχαρίας.. πολύ μούρης ο τύπος

Palaion (Παλαιόν)
Διεύθυνση: Αγ. Νικολάου 13
Τηλέφωνο: 2610 226.435
παλιά κλασσική καφετέρια.. καλό καφέ

Pas Mal
Ηρ. Πολυτεχνίου & Κύπρου
Τηλ. 2610-434100
μια από τις αγαπημένες μου αυτόν τον καιρό… έχει μοναδική θέα.. καλά είναι με το ηλιοβασίλεμα… μπροστά στην μαρίνα.. μια τεράστια τζαμαρία με χωρίζει (τον χειμώνα μόνο) από το ιστιοφόρα… ωραίοι καναπέδες καλό καφε… ωραίο κόσμο.. καλή μουσική.. βρίσκεις να παρκάρεις… (όχι να κάτσεις όμως…)

Stathmos (Σταθμός)
Διεύθυνση: Όθωνος Αμαλίας 27
Τηλέφωνο: 2610 622550
κλασσική καφετέρια.. τεράστια.. 3 διαφορετικοί ενωμένοι χώροι.. τέλειο service και το μέρος είναι εγγύηση αν θες να πιεις έναν καφέ… καλοκαιράκι είναι πολύ καλά για ποικιλία και μπυρούλα.. είπαμε ούζο δεν πίνω..

the IT bat
στην μαρίνα.. μετά το Pas Mal… παρόμοιο αλλά όχι τόσο καλό.. δεύτερη επιλογή πλέον..

Theatraki (Θεατράκι)
Διεύθυνση: Βόρεια Προβλήτα Λιμένα Πατρών
Τηλέφωνο: 2610 432924
πολύ καλό απλά.. είναι κοντά με το Pas Mal… άνοιξε μετά τον Λάγιο.. στην ίδια μαρίνα είναι όλα.. μία έχουμε … ένα διώροφο στρογγυλό κτήριο με γυάλινη οροφή και πολύ ωραίο εξωτερικά διαμορφωμένο χώρο… (γίνονται και πολύ καλά πάρτυ στο καρναβάλι) και το κύμα να σκάει μπροστά σου… και φυσικά parking
zalos
zalos
the DirtyBit man
the DirtyBit man

Αριθμός μηνυμάτων : 845
Points : 1000045933
Reputation : 228
Join date : 22/10/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : HELLAS

http://www.internet-survivor.webs.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης