DIRTY BIT FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το Dirtybit σας ευχεται
  
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Μάης 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Εορτολόγιο
Dirtybit radio


Μπαράκια-Clubάκια...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μπαράκια-Clubάκια... Empty Μπαράκια-Clubάκια...

Δημοσίευση από zalos 10th Μάρτιος 2010, 3:19 am

Μπαράκια-Clubάκια...

Bagdad
Διεύθυνση: Πατρέως & Κανακάρη… μόνο καφετέρια δεν είναι… μπαράκι απέναντι από το Νότο… δεν έχω πάει ποτέ λένε ότι είναι καλό αλλά ποτέ δεν έχει κάτσει και ποτέ δεν μου έκανε κάτι…

Coco’s
Διεύθυνση: Ηρώων Πολυτεχνείου 114…. Πριν την Γούναρη.. το καλύτερο για μένα φέτος.. βάζει απλά την καλύτερη μουσική.. mainstream.. και disco.. ότι καλύτερο για μένα.. πας και χορεύεις δεν έχει τα καλά ρομποτικά δεν είναι μεγάλο.. δεν έχει ιδιαίτερη διακόσμηση αλλά! Έχει καλό κόσμο και πολλά γκομενάκια και επίσης πάω εγώ.. οπότε τι άλλο να έχει; Σημείωση… Παρασκευή και Σάββατο πάμε μετά τις 4 … νωρίτερα γίνεσαι σαρδέλα και δε λέει…

Club Η2Ο
Τηλέφωνο: 2610-314.477
Διεύθυνση: Ρ. Φερραίου & Γούναρη.. ίσως το καλύτερο από πλευράς εξοπλισμού.. ΔΥΝΑΤΗ μουσική.. μεγάλο.. projector’s και ρομποτικά και mainstream κυρίως.. καλό αλλά δεν έχει πάντα καλό κόσμο…
Πας πριν το Coco’s

Di Oggi
Τηλέφωνο: 2610-622.343
Διεύθυνση: Γεροκωστοπούλου 51…. Από τότε που άρχισα να βγαίνω το Oggi είναι εκεί και βασιλεύει.. κλείνει πιο αργά από ΟΛΑ και είναι το μόνο που βαράει καλά…. Εκεί πας για χορό… το κακό είναι ρε γαμώτο ότι πλέον μαζεύει μικρά για μένα και μου σπάνε τα @@

Diplopenies (Διπλοπενιές)
Τηλέφωνο: 2610-624.824
Διεύθυνση: Πέλοπος 123.. μπουζούκια… εγλυκάδα για όποιον ξέρει… όχι και τόσο καλό…

Ennea Ogdoa (Εννέα Όγδοα)
Τηλέφωνο: 2610-521.809
Διεύθυνση: Ακτή Δυμαίων 100…. Χαχαχαχα ε ρε γλέντια.. κολάδικο… κοντά στο σπίτι μου… no comments

Danza
Διεύθυνση: Ρ. Φερραίου & 3 Ναυάρχων… μπαααα κάτι πήγε να πει αλλά μάζεψε ζαρουχλεϊκα… όποιος ξέρει ξέρει… σαν να λέμε μπουρνάζη ένα πράγμα…

Mare Mare
καλοκαίρι… μετά την μαρίνα.. πριν τον Ναυτικό Όμιλο… χμ.. μια περίεργη κατασκευή.. φανταστείτε ένα μπαρ πεταμένο στην παραλία… διαμορφώστε τον χώρο σαν ένα μικρό πάρκο… γκαζόν.. χώροι στάθμευσης… και ψάθινες ομπρέλες στην παραλία..

Mod's
Τηλέφωνο: 2610-620.990
Διεύθυνση: Ηφαίστου 46… κάθε Πέμπτη τα καλύτερα disco party… μέχρι και εγώ είχα πάιξει… πολύυυυυυ καλά… έχει 2 χώρους… κάτω mainstream και πάνω british pop.. James… καλά είναι…

Naja
Διεύθυνση: Όθωνος Αμαλίας 78
Τηλέφωνο: 2610 429031

Navona
Τηλέφωνο: 2610-459.239
Διεύθυνση: Ραδινού 14… καλό είναι… αλλά έχει αρχίσει να μου την δίνει που σε κοιτάνε να δουν τη φοράς.. έλεος… καλή μουσική… αλλά πολύ τρεντοκατάσταση… φυσικά και δεν έχουμε φάει πόρτα αλλά όταν είδα να τρώνε άλλοι φρίκαρα… που πάμε ρεεεεε

Nitro
Karaoke – Bar
Τηλέφωνο: 2610-279.357
Διεύθυνση: Παντανάσσης 9…. Χεχεχε.. παρακμή.. μια φορά έχω πάει… τα αυτάκια μου!!!!!

Notos (Νότος)
Τηλέφωνο: 2610-621.181
Διεύθυνση: Πατρέως 80…. Πολύ καλό για ένα χαλαρό ποτάκι! Jazz μπαρ όπου κάθε Πέμπτη νομίζω είχε μια πωωωωωωω καλά … αχχχ χορεύτρια για free μαθήματα χορού.. καλά καλά είχε και ένα χορευτή… πωωω πως κουνιούνται έτσι…. Άλλα κόλπα λέμε.. φιδίσια κορμιά κυριολεκτικά…

To steki tou patera (Το στέκι του Πατέρα) (ρεμπετοκαταστάσεις)
Τηλέφωνο: 2610-279.635
Διεύθυνση: Παπαδιαμαντοπούλου 8 (Σκαλιά Αγ. Νικολάου πάνω). Κρασί δολοφόνος.. αλλά έχει πλάκα.. live μουσική… στο πάνω μέρος στις σκάλες της αγίου Νικολάου…. Ρε Μαρίζα γιατί όλοιπήγαιναν γύρω γύρω;; μπουχαχαχαχαχαχα

Χarama (Χαραμα) (ελληνάδικο... με ζωντανή μουσικούλα...) (http://xarama.gr/)
Τηλέφωνο: 2610-318180
Μαιζώνος… ΣΤΑΘΕΡΕΣ αξίες…. Φέτος διπλασιάστηκε σαν χώρος και μπορεί να φιλοξενεί πλέον και κάποιο μεγάλο όνομα… μεγάλη πίστα αλλά ρε γαμώτο φέτος έχει σοβαρέψει πολύ… ΜΑΡΙΖΑ πάμε ΑΠΟΘΕΩΣΗ

Για μπουζούκια λοιποόν έχουμε… Αποθέωση! ... Πάμε όποτε θέτε… αλλά μη μου πείτε πονάνε τα πόδια μου γιατί δε θα τα πάμε καλά… ααα και θα οδηγεί άλλος.. όχι εγώ… είναι κοντά στη μαρίνα…

Μετα.. χμ.. La Notte… και αυτό με πολύ κέφι και κόσμο στην ηλικία μας..

Xeilia (Χείλια)
Τηλέφωνο: 2610-272.227
Διεύθυνση: Γερμανού 14.. πέρσι το λέγανε χείλια… φέτος άλλαξε όνομα και έγινε και πάλι Up Town
zalos
zalos
the DirtyBit man
the DirtyBit man

Αριθμός μηνυμάτων : 845
Points : 1000045981
Reputation : 228
Join date : 22/10/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : HELLAS

http://www.internet-survivor.webs.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπαράκια-Clubάκια... Empty Απ: Μπαράκια-Clubάκια...

Δημοσίευση από kostas 23rd Σεπτέμβριος 2010, 9:29 am

oraios re zalo kai paraliakh W , Hall theatraki einai kai ekei kala gia potaki
kostas
kostas
Excellent
Excellent

Αριθμός μηνυμάτων : 358
Points : 13563
Reputation : 91
Join date : 10/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης