DIRTY BIT FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Το Dirtybit σας ευχεται
  
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Μάης 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Εορτολόγιο
Dirtybit radio


Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού

Πήγαινε κάτω

Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού  Empty Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού

Δημοσίευση από zalos 6th Σεπτέμβριος 2010, 2:25 am

Μία κρυφή κάμερα σε μασατζίδικο και οι εικόνες που κατέγραψε, με την πρώην σύζυγο συντηρητικού πολιτικού να προσφέρει σεξ για 120 δολάρια έχει σοκάρει τη Βρετανία. Η Βραζιλιάνα προτιμούσε τα προάστια και χρησιμοποιούσε ψευδώνυμα Pictures:


Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού  Af+copy

Σάλος έχει ξεσπάσει στην Μεγάλη Βρετάνια με την γυναίκα πολίτικου του κυβερνώντος κόμματος η οποία εκπορνευόταν σε διαφορές αίθουσες μασάζ.

Σε κλάματα ξέσπασε ο 53χρονος, συντηρητικός πολίτικος, Μάικ Γούεδελει ο οποίος αγωνίστηκε στο πλευρό του Ντέιβιντ Κάμερον στη διάρκεια των τελευταίων εκλογών όταν έμαθε ότι η πρώην γυναίκα του, Κάρλα, εκδιδόταν για 120 δολάρια την ώρα.

Η Μάικ τόνισε στην εφημερίδα ότι δεν είχε ιδέα ότι η 39χρονη Βραζιλιάνα σύζυγος του είχε εργαστεί σε τρεις αίθουσες μασάζ με τα ψευδώνυμα Bea, Adriana και Bianca.

Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού  Dasd

Η Κάρλα πιάστηκε από κρυφή κάμερα ενώ έκανε στριπτίζ σε μυστικό ρεπόρτερ της εφημερίδας το περασμένο Σαββατοκύριακο.

Όταν ρωτήθηκε από τον ρεπόρτερ αν την ενοχλούσε που πωλούσε το σώμα της, εκείνη απάντησε "Μου αρέσει εδώ. Έχει ωραίους πελάτες, καλούς ανθρώπους, είναι ωραίο μέρος και έχει καλά χρήματα."

Ο Βρετανός πολιτικός τόνισε στην εφημερίδα "Είμαι ακόμα πολύ συγκλονισμένος από την είδηση."Μπορώ αν χρειαστεί να αποδείξω ότι είχαμε χωρίσει από τον περασμένο Φεβρουάριο".

Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού  Dasd+%282%29

Ο Μάικ συνάντησε τη γυναίκα του σε ένα επαγγελματικό ταξίδι στο Ρίο ντε Τζανέιρο πριν από 10 χρόνια,. Τον περασμένο Φεβρουάριο είχαν χωρίσει αλλά παρέμεναν πολύ καλοί φίλοι.

Σεξ για 120 $ από σύζυγο πολιτικού  Logo
zalos
zalos
the DirtyBit man
the DirtyBit man

Αριθμός μηνυμάτων : 845
Points : 1000045967
Reputation : 228
Join date : 22/10/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : HELLAS

http://www.internet-survivor.webs.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης